У закладах культури Виноградівської ТГ відсвяткували День Святого Миколая

Дата: 20.12.2021 15:11

Напередодні Дня Святого Миколая у закладах культури Виноградівської ТГ відбулися святкові заходи:

15 грудня у Тарасівській сільській бібліотеці пройшов майстер-клас з виготовлення вітальної листівки для дошкільнят. У Виноградівському СБК ім. Є.С. Матвєєва 16 грудня діти розважалися у рамках святкової програми «Зустрічай, Україно, до тебе іде Миколай!». У Привітненському СБК 16 грудня для дітей була організована хенд-мейд вечірка «Миколайові гостинці». 17 грудня у Брилівській селищній бібліотеці діти відвідали народознавче свято «На Святого Миколая в небі зірочка палає!». У Брилівському СБК 18 грудня пройшла концертна програма «Забілів від снігу гай, йде Святий ним Миколай». 18 грудня у Мирненському СК відбулася конкурсно-розважальна програма «День святковий настає, Святий Миколай з небес до нас іде». Також в усіх бібліотеках були оформлені викладки-вітання з нагоди свята.

На заходах панувала доброзичлива атмосфера тепла та радості, усі причетні до святкувань отримали купу позитивних вражень!!!