Зміни в оподаткуванні ПДФО

Дата: 14.01.2022 14:46

Фото без описуГоловне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі доводить до відома, що в грудні 2021 року набули чинності окремі норми Закону України від 30 листопада 2021 року №1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

Зміни внесені до Податкового кодексу України (далі ? Кодекс), зокрема, передбачають звільнення від оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором (далі ? ПДФО):

доходу у вигляді соціальних послуг, які надаються згідно із Законом України «Про соціальні послуги» надавачами таких послуг;

доходу, отриманого платником податку у вигляді підтримки, наданої Фондом Президента України з підтримки освіти, науки і спорту;

доходу, отриманого платником ПДФО у вигляді часткової або повної компенсації відсоткових (процентних) ставок, яка виплачується в рамках бюджетної програми «Забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва» та державної програми впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян житлом на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України, а також суми коштів, отриманих платником податку на безповоротній основі від Фонду розвитку інновацій;

сплату ПДФО від продажу електричної енергії, виробленої                          з альтернативних джерел енергії генеруючими установками, до відповідного бюджету за місцезнаходженням установок.

З оновленою редакцією Кодексу можна ознайомитися у розділі «Нормативні та інформаційні документи» загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.tax.gov.ua).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі