До уваги громадян! План проведення сеансів телефонного зв'язку «гаряча лінія» посадовими особами податкової служби.

Дата: 01.02.2022 08:21

Фото без опису У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі затверджено План проведення сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» посадовими особами на лютий 2022 року.

Телефонні дзвінки приймаються з 10:00 год. до 11:00 год. за відповідно затвердженим списком проведення сеансів «гарячої лінії».

Дати проведення сеансів:

03.02.2022  Сектор з питань запобігання та виявлення корупції за номером: (0552) 42-76-99;

Тема: Про упередження корупційного тиску на суб’єкт підприємницької діяльності.

10.02.2022  Організаційно-розпорядче управління за номером: (0552) 42-76-15;

Тема: Права громадян та платників при розгляді заяв та скарг.

17.02.2022 Управління податкового адміністрування фізичних осіб за номером: (0552) 42-76-12;

Тема: Про одноразове добровільне декларування активів громадян.

24.02.2022  Управління контролю за підакцизними товарами за номером: (0552) 42-76-94.

Тема: Особливості ліцензування підприємницької діяльності.

Нагадування про проведення сеансів телефонного зв?язку «гаряча лінія» буде анонсовано кожного дня на субсайті Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в рубриці "Анонси" й на нашій офіційній сторінці у Facebook.