Шановні страхувальники !

Дата: 17.02.2022 15:40

З 1 березня 2022 року у зв’язку із реорганізацією Олешківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області буде припинено та приєднано: Олешківський район до Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області  та Голопристанський район до Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області. При цьому, ми залишаємось на місці, і робота не припиняється.

Заяви-розрахунки Олешківським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області будуть прийматися до 25 лютого включно. Відповідно, з 1 березня 2022 року заяви-розрахунки та повідомлення про виплату допомоги слід надсилати:

- страхувальникам Олешківської ОТГ, Великокопанівської, Виноградівської та Ювілейної до Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області;

-  страхувальникам Голопристанської, Бехтерської, Долматівської та Чулаківської ОТГ до Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області .

Крім того, будьте уважні при поверненні коштів, рахунки Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області будуть закриті, тому уточнюйте реквізити.

Довідки за телефонами: м. Гола Пристань (239) – 2-26-11

м. Олешки – (242) – 2-15-08