З днем знань!

Дата: 01.09.2023 09:44

Шановні освітяни! Дорогі школярі, студенти, батьки!

Від імені Виноградівської сільської військової адміністрації прийміть щирі вітання з початком навчального року та Днем знань!

Вдруге в історії незалежної України це свято проходить в умовах війни. Ми маємо навчати та навчатися в той час, коли загарбник навмисно знищує наші освітні заклади, намагаючись позбавити нас найголовнішого – нашого майбутнього. Проте ми все відбудуємо! І наші діти будуть виховуватися в нових дитячих садочках, навчатися в нових школах, закладах вищої освіти із сучасною технікою, обладнанням та меблями. І знаннями будуть ділитися наші педагоги, які в непростих умовах війни залишилися гідними людьми, які не зрадили своїй Батьківщині.

Усім, хто сьогодні прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети в житті. Завжди залишайтеся гідними людьми, любить нашу Україну, цінуйте нашу чарівну Херсонщину.

Усім, хто сьогодні взяв на себе важливі обов'язки навчати, бажаємо терпіння! Шановні педагоги, у вас дуже складне завдання – навчати і виховувати українців віртуально. Нехай навчальний рік принесе задоволення від плодів ваших зусиль, а батькам – віру в щасливу долю їхніх дітей!

З повагою, начальник Виноградівської СВА Валерій МЕЛЬНИЧЕНКО