Дата: 08.04.2024 11:34

Виноградівською сільською військово. адміністрацією 19 березня 2024 року розпочато громадське обговорення проєкту розпорядження начальника Виноградівської сільської військової адміністрації «Про перейменування вулиць у Виноградівській сільській територіальній громаді» (далі – Проєкт розпорядження) шляхом оприлюднення інформаційного повідомлення про його початок на офіційному сайті Виноградівської громади https://vynogradivska-gromada.gov.ua/news/1710840655/ для прийняття пропозицій та зауважень до Проєкту.

Відповідно до пункту шостого статті 8 Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» від 21.03.2023 №3005-ІХ (із змінами), Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 №317-VIII (із змінами), Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» від 24.05.2012 №4865-VI (із змінами), керуючись пунктом 8 частини 6 статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» 12.05.2015№389-VIII (із змінами), враховуючи пункт 1 статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-ВР (із змінами), у зв'язку з необхідністю приведення назв вулиць Виноградівської сільської територіальної громади у відповідність до вимог законодавства України та з урахування результатів громадських слухань, прийнято рішення про подання Проєкту на підпис та затвердження начальнику Виноградівської сільської військової адміністрації.