10 Жовтня, 2020 р., 08:47

10 Жовтня, 2020 р., 07:14
Шановні жителі с. Виноградове!
09 Жовтня, 2020 р., 11:39
          Здобувачі освіти Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка Виноградівської сільської ради, які є членами гуртка «Джура» КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» ХОР, під керівництвом Меркотана С.В., Подлєсної Т.В., Дубської С.Д. прийняли участь у Всеукраїнському онлайн-огляді підсумкових таборувань куренів (роїв) гри «Джура» та відзначені дипломом Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.
09 Жовтня, 2020 р., 11:37
                                                                     Вітаємо наших волейболістів!
08 Жовтня, 2020 р., 13:04
  Хочемо подякувати від імені спортивної  молоді, за матеріальний внесок, і можливість почати частковий капітальний ремонт будівлі спортивного комплексу "Меліоратор" в смт Брилівка, а саме виділення коштів  для придбання пластикових вікон, в кількості 9 шт.  небайдужих жителів селища  ,  а саме Галацького Юрія,Турка.Валерія, Котуза Ігора, Бовтрюка Віталія, Федкевича Володимира, Остаповича Віталія, Димченка Сергія.      Та ініціативну молодь яка своїми силами здійснила демонтаж а установку віконних блоків ,це Мартиненко Артур, Гузенко Денис, Молчанов Валерій, Колесник Руслан, Моголівець Геннадій!
07 Жовтня, 2020 р., 14:06