29 Вересня, 2023 р., 17:47
ДОРОГІ ОСВІТЯНИ!
10 Серпня, 2023 р., 14:31
Діти – наше майбутнє, продовження не тільки нас самих, нашого роду, нашої Держави. І хай там що, людство завжди прагне одного – зробити світ кращим для своїх нащадків.
10 Серпня, 2023 р., 14:23
Діти – наше все! В них ми знаходимо відображення себе. З ними розуміємо, що таке справжнє щастя, який воно має вигляд, пахне, сміється і плаче. Не дивлячись на те, що війна змінила наше життя, ми змушені долати нові виклики, протистояти певним труднощам. Це складно навіть міцним та витривалим людям, а уявіть, наскільки нелегко у цей час дітям з особливими освітніми потребами та їхнім батькам, котрі і у мирний час щодня долали певні складнощі.          Тому, Олешківська міська територіальна громада стала ініціатором співпраці у сфері інклюзивної освіти – спільне фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Олешківської міської ради з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. Сьогодні Олешківська міська територіальна громада разом з Виноградівською, Великокопанівською сільським територіальним громадами працює над укладанням договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Олешківської міської ради.
06 Жовтня, 2020 р., 13:53
                                            День музики в дитячому садку