13 Листопада, 2018 р., 11:50
09 Листопада, 2018 р., 11:23
Спалювання листя  є надзвичайно шкідливим для здоров’я людей та екологічного стану .При згорянні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму. Разом із димом у повітря вивільняються пестициди та радіонукліди, накопичені рослинами протягом року. Нерідко разом з листям горить сміття, що спричиняє ще потужніше забруднення атмосферного повітря. Спалювання листя заборонено Правилами благоустрою. Тому ми закликаємо мешканців  запобігати спалюванню листя не лише в парках та скверах, а і на прибудинкових територіях, адже у тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопірен, що може викликати у людини ракові захворювання. Спалювання рослинних залишків становить суттєву загрозу природі: з листям згорають зимуючі корисні комахи, руйнується ґрунтовий покрив, відбувається збіднення ґрунту; знищується насіння і коріння трав’янистих рослин; пошкоджуються нижні частини дерев і кущів та верхні частини їх коріння; у 2-4 рази зростає промерзання ґрунту.
06 Листопада, 2018 р., 14:45

01 Листопада, 2018 р., 11:05
Для жителів  Виноградівської об'єднаної територіальної громади працюватиме фахівець Олешківської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості
24 Вересня, 2018 р., 14:27
  19 жовтня    2018  року о 10.00 год.