30 Січня, 2019 р., 11:02
Шановні мешканці Виноградівської об’єднаної територіальної громади ! Запрошуємо Вас взяти участь в ДНІ ДОНОРА ! Донором може бути кожна здорова людина віком від 18 до 60 років. При собі обов’язково мати паспорт та ідентифікаційний код. Напередодні здачі крові з раціону необхідно виключити жирну їжу – масло, сало, жирні м’ясо та рибу, молоко, сметану, яйця, морозиво. Забір крові буде проводитись : 21 лютого 2019 року в Брилівській лікарській амбулаторії з 9.00 години. 26 лютого 2019 року в Виноградівській лікарській амбулаторії з 9.00 години. Ваша кров – це продовження життя тисяч хворих, здоров’я яких залежить не тільки від лікарів, а й від донорів. На вашу допомогу чекають! Ваша кров врятує життя тисячам людей !
16 Січня, 2019 р., 16:46
                                                                                ОГОЛОШЕННЯ Виноградівська сільська  рада оголошує конкурс з відбору  суб’єкта оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу
03 Січня, 2019 р., 11:05
Херсонський обласний центр гідрометереології  попереджає про ускладнення погодних умов на території Херсонської області  4 січня 2019 року
20 Грудня, 2018 р., 16:16
Шановні абоненти компанії DIDGICOM, та потенційні клієнти!