14 Серпня, 2020 р., 10:53
На виконання «Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту споживачів до 2020 року», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №983-р, надає інформацію щодо захисту прав споживачів. Не обслуговуєш українською? Порушуєш права споживача
30 Липня, 2020 р., 11:27
   В Херсонській області стартували гарячі лінії для жінок, які постраждали від домашнього насильства В Херсонській області розпочинають роботу телефонні гарячі лінії для консультування з юридичних та соціальних питань, психологічної підтримки жінок і чоловіків, які потрапили в складні життєві обставини у зв’язку з карантином, перебувають у ситуаціях домашнього насильства, які мають обмежений доступ до соціальних послуг; одинокі матері та батьки, які виховують дітей без сторонньої допомоги; інших вразливих груп жінок та їх сім’ї.
30 Липня, 2020 р., 11:03
     «Вікі любить пам’ятки» – завантажте фотографії, допоможіть Вікіпедії та змагайтеся за призи! З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Метою проєкту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року вже понад 20 країн світу заявили своє бажання провести конкурс.