13 Жовтня, 2021 р., 13:26
Стан виробничого травматизму за 9 місяців 2021 року.
13 Жовтня, 2021 р., 13:15
12 жовтня для працівників закладів освіти та культури у приміщенні Виноградівської сільської ради пройшов тренінг «Стратегічне планування. Соціальне проєктування. Проєкт і аплікаційна форма».
13 Жовтня, 2021 р., 09:56
На порядок денний 15 сесії, що відбулась 12.10.2021 року, було винесено 48 питань. На сесію прибуло 13 депутатів, із 22 –х. Усі винесені на розгляд сесії питання, було розглянуто та прийнято відповідні рішення.
13 Жовтня, 2021 р., 09:40
Цей День був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності та небайдужості громадськості до такого явища як торгівля людьми.
05 Жовтня, 2021 р., 12:28
У закладах культури Виноградівської ТГ до Міжнародного дня людей поважного віку проведені святкові програми для представників старшого покоління. Цей день не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими й милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь. До людей поважного віку з вітальними словами звернулися сільський голова Сергій Шматенко, староста Брилівського старостинського округу Олена Петровська, староста Тарасівського старостинського округу Наталія Литвиненко, висловивши свою повагу та вдячність за вклад в розвиток нашого краю, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.
30 Вересня, 2021 р., 10:45
Шановні працівники бібліотек та фахівці бібліотечної справи! Від імені Відділу освіти, культури та спорту прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
30 Вересня, 2021 р., 09:47
Шановні працівники бібліотек та фахівці бібліотечної справи!
29 Вересня, 2021 р., 11:30
80 років тому – 29 вересня 1941-го – в урочищі Бабин Яр нацисти розпочали масові розстріли єврейського населення Києва.
28 Вересня, 2021 р., 09:20
Члени сім'ї Бавус стали віце – чемпіонами Всеукраїнських змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який відбувся 26 вересня 2021 року в м. Києві У змаганнях взяли участь команди-переможці обласних змагань з 17 регіонів України. Херсонську область представляла сім’я Бавус з Виноградівської територіальної громади (батько – Ігор Миколайович, мама – Алла Анатоліївна та син Денис) У підсумку змагань команда Херсонської області (сім’я Бавус) посіла ІІ почесне місце. Вітаємо віце-чемпіонів та бажаємо оптимізму, подальших успіхів і перемог!