01 Лютого, 2022 р., 08:59
Одним із вагомих джерел доходів місцевих бюджетів є надходження від єдиного податку. Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, торік завдяки платникам, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, до місцевого бюджету Виноградівської територіальної громади надійшло понад 3,4 млн гривень, що становить 14 % від загальних надходжень. У порівнянні з показниками позаминулого року загальна сума платежу зросла більш як на 917 тис. гривень.
01 Лютого, 2022 р., 08:44
 У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляють, за яких умов суб’єкту господарювання можуть відмовити в реєстрації РРО.
01 Лютого, 2022 р., 08:37
  У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі затверджено План проведення сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» посадовими особами державних податкових інспекцій на лютий 2022 року.
01 Лютого, 2022 р., 08:32
01 Лютого, 2022 р., 08:21
 У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі затверджено План проведення сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» посадовими особами на лютий 2022 року.