Виноградівська територіальна громада
Херсонська область, Херсонський район

Податкова інформує !

У 2021 році скарбниця Виноградівської громади отримала близько 24,5 мільйонів гривень

Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом минулого року скарбниця Виноградівської сільської територіальної громади отримала для свого розвитку та забезпечення соціальних потреб мешканців близько 24,5 млн гривень податків і зборів. Це більш як на 3,3 млн гривень перевищує показники 2020 року.

09:00:32 24.01.2022

Увага!!! Тимчасово припинено роботу ЦОП Олешківської ДПІ

У зв’язку зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій в центрі обслуговування платників Олешківської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі рекомендуємо платникам отримувати адміністративні послуги в онлайн режимі через Електронний кабінет платника.

15:17:11 14.01.2022

Податкова інформує !!!

До уваги платників податків: стартувала кампанія декларування доходів, одержаних у 2021 році

15:11:55 14.01.2022

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує про порядок реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій.

14:59:08 14.01.2022

Зміни в оподаткуванні ПДФО

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі доводить до відома, що в грудні 2021 року набули чинності окремі норми Закону України від 30 листопада 2021 року №1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

14:46:39 14.01.2022