24 Січня, 2024 р., 09:03
Підступні ворожі обстріли несуть не лише руйнування та загрозу фізичному здоров’ю, а й сильний стрес, здатний змінювати життя людей, які опинилися в епіцентрі лиха. Щоразу у новинах ми чуємо про потерпілих, які зазнали гострої реакції на стрес. І події цього ранку, на жаль, не виключення.
22 Січня, 2024 р., 13:22
Чергова сотня FPV-дронів зміцнить оборонців Херсонщини.
22 Січня, 2024 р., 09:00
22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки, яке сталося у 1918 році, та проголошення Акта Злуки українських земель, що відбулося 1919-го.
17 Січня, 2024 р., 10:49
В Брилівському ліцеї Виноградівської територіальної громади 4 січня 2024 року відбулося робоче онлайн- засідання атестаційної комісії у форматі фестивалю педагогічних ідей.
17 Січня, 2024 р., 09:25
Унаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.
13 Січня, 2024 р., 09:10
Поговоріть про своє ментальне здоров'я із сімейним лікарем ❤️‍🩹
11 Січня, 2024 р., 10:49
Кіберполіція закликає громадян не спокушатися на пропозиції легкого заробітку в інтернеті: аферисти пропонують передивлятися короткі відео та ставити «лайки» у популярних соціальних мережах за гроші. Не поспішайте виконувати вказівки незнайомців та надавати конфіденційну інформацію або переказувати гроші на рахунки сторонніх осіб.
09 Січня, 2024 р., 08:58
Коли рідні чи близькі нам люди йдуть на фронт, це випробування і подвійний стрес для всієї родини. Та ще складніше дати собі раду з цим малечі, яка не має відповідей на безліч запитань і сприймає реальність дещо інакше.
02 Січня, 2024 р., 10:06
Початок нового року — час обіцянок собі. Пообіцяйте піклуватися про ментальне здоров’я — своє та близьких ❤️‍🩹 А якщо не знаєте, з чого почати, ось кілька порад. Завжди можна почати з простого.