12 Лютого, 2024 р., 09:27
Щойно стає відомо про постраждалих через ворожі обстріли, на допомогу поспішають рятувальники, медики, а також психологи, готові надати допомогу тим, хто зазнав гострої реакції на стрес.
09 Лютого, 2024 р., 10:20
Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі – Постанова № 94 ) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.
07 Лютого, 2024 р., 10:02
Для Виноградівської сільської військової адміністрації та сільської ради дуже важлива підтримка благодійних організацій. Передача обладнання є частиною проєкту  — ця підтримка надійшла в межах проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI – 4) — проєкт Агентства США з міжнародного розвитку).
07 Лютого, 2024 р., 09:53
Брилівський ліцей Виноградівської громади оголошує набір учнів до 1 класів на 2024-2025 навчальні роки
06 Лютого, 2024 р., 09:15
Національний Фестиваль «Код Нації» спільно з прєктом «ПроМову» оголошує про проведення Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого.
02 Лютого, 2024 р., 09:50
Ментальне здоров’я є невід’ємним від фізичного. Тож наразі тисячі українських медиків первинної ланки, зокрема й сімейні лікарі, проходять навчання за програмою ВООЗ mhGAP.
30 Січня, 2024 р., 11:58
УВАГА! НАГАДУЄМО  суб’єктам декларування що 12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон про відновлення декларування. Одночасно стартувала й кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка триватиме до 31 січня 2024 року.
29 Січня, 2024 р., 10:27
Більше сторіччя тому вони зробили майже неможливе. Кілька сотень студентів-добровольців уповільнили наступ багатотисячної більшовицької армії на Київ. Цей день увійшов в історію як бій під Крутами.
26 Січня, 2024 р., 08:59
В умовах повномасштабної війни одним із найважливіших завдань держави є соціальний захист ветеранів та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Урядовий проєкт http://surl.li/loqfz дозволяє учасникам бойових дій пройти первинну професійну підготовку, перепідготовку, а також підвищення кваліфікації безкоштовно в закладах освіти Державної служби зайнятості.
24 Січня, 2024 р., 09:03
Підступні ворожі обстріли несуть не лише руйнування та загрозу фізичному здоров’ю, а й сильний стрес, здатний змінювати життя людей, які опинилися в епіцентрі лиха. Щоразу у новинах ми чуємо про потерпілих, які зазнали гострої реакції на стрес. І події цього ранку, на жаль, не виключення.