Виноградівська територіальна громада
Херсонська область, Херсонський район

Дата: від до Скинути

Шановні жителі громади, до нас звернувся Благодійний фонд "Мирослави Текель" з проханням надати підтримку у закритті благодійного збору для дворічного уродженця с.Сеневир Міжгірського району Закарпатської області Мотичка Павла Юрійовича.

13:44 03.12.2021

Щодо продовження терміну подачі заявок на участь в національному конкурсі «Молодіжна столиця України»

З 25 вересня до 25 листопада 2021 року в Україні тривав прийом заявок на участь в національному конкурсі "Молодіжна столиця України", ініціаторами якого є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

16:11 01.12.2021