Виноградівська територіальна громада
Херсонська область, Херсонський район

Дата: від до Скинути

Виноградівська громада стала партнером Програми ЄС «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України»

У рамках «Програми ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» Виноградівська громада підписала Меморандум про співпрацю з німецьким виконавчим агентством GIZ. Проєкт співфінансується Європейським Союзом та Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).Громада розробить стратегії соціальних, медичних та адміністративних установ, які будутьспрямовані на підвищення якості найважливіших послуг населенню.Стратегічне планування дозволить нашим установам врахувати потреби громади та громадян. На другому етапі, пріоритетні заходи зі стратегій будуть реалізовані за сприяння ЄС та ФедеральногоМіністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). «Громади стикаються з такими проблемами, як недостатня цифровізація закладів, проблемикомунікації між центром громади та оточуючими селами, потреба у навчанні персоналу,відсутність професійного обладнання. Наша робота з громадами буде спрямована на те, щобподібні проблеми були враховані в конкретних заходах стратегій», — сказала Маргарет Якобі,керівниця компоненту в німецькому агентстві GIZ.Поряд з роботою над стратегічними заходами керівництво та працівники установ матимуть можливість підвищити свою кваліфікацію на спеціалізованих тренінгах, якіпроводимуть міжнародні та національні експерти.

16:08 04.01.2022