21 Грудня, 2023 р., 10:28
Послуга з формування життєстійкості набирає обертів: наразі триває залучення громад до її запровадження, а паралельно з цим проходить конкурс для надавачів.
20 Грудня, 2023 р., 12:02
EU NEIGHBOURS east підготував спеціальну сторінку про розширення Євросоюзу, яка пояснює процес вступу країн до ЄС. Її запуск збігається із засіданням Європейської ради 14-15 грудня, на якій лідери країн-членів ЄС обговорять політику розширення, включаючи наступні кроки для України, Республіки Молдова та Грузії,
18 Грудня, 2023 р., 10:21
Усі ми час від часу відчуваємо тривожність… Зазвичай хвилювання через певні події чи буденні клопоти триває недовго — від кількох хвилин до кількох днів. Але для деяких тривожність — це не просто напружений день чи занепокоєння.
14 Грудня, 2023 р., 09:56
Мир – поняття значно ширше і більш всеохопне, ніж відсутність війни. Воно означає існування умов, які дозволяють управляти конфліктами та уникати насильства, а також стимулюють співпрацю, взаємодію між людьми, громадами і державою, дозволяють людям почуватись у безпеці та вільно самовиражатись. Такі умови є запорукою процвітаючого суспільства.
08 Грудня, 2023 р., 10:39
Як говорити з дітьми про людей з інвалідністю
06 Грудня, 2023 р., 09:18
        Щорічно у світі з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться  Міжнародна акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
29 Листопада, 2023 р., 09:00
Гаряча лінія кризової підтримки — це безкоштовна та цілодобова допомога для ветеранів, їхніх родин та постраждалих від наслідків війни. За вказаним номером отримати консультацію психологів можуть:
27 Листопада, 2023 р., 11:28
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє про старт Інформаційної кампанії «Структура підтримки населення, постраждалого внаслідок збройного конфлікту».
25 Листопада, 2023 р., 16:00
В Україні є давній звичай – у пам’ять про померлу людину запалюють свічку. І щороку в Україні у четверту суботу листопада на вшанування тих, хто помер з голоду, запалюють свічки. Цього року 25 листопада о 16-й годині Україна схилить голови у загальнонаціональній хвилині мовчання.
24 Листопада, 2023 р., 16:17
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.