23 Липня, 2018 р., 15:38
Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості.
23 Липня, 2018 р., 15:25
В зв’язку зі зливовими опадами, ґрунтовими водами було підтоплено частину с. Тарасівка (вул. Миру, вул. Дружби, вул. Степова).
23 Липня, 2018 р., 13:33
У всіх районах Херсонської області дільничні офіцери поліції на вулиці поблизу сільрад, магазинів, лікарень проводять роз’яснювальну роботу серед місцевих жителів. Людям розповідали про найбільш поширені схеми шахрайств: з використанням мобільних телефонів, банківських карт, під приводом обміну грошей та продажу різноманітних товарів. А для кращого засвоєння інформації пенсіонерам роздають листівки «Поліція застерігає!». Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області. Також дільничні звертаються до громадян з проханням поширити інформацію про небезпеку шахраїв серед рідних та знайомих, щоб люди стали більш обізнаними.
19 Липня, 2018 р., 09:14
КУПАЛЬСЬКІ ВОГНІ ПО ТАРАСІВСЬКІ
19 Липня, 2018 р., 08:21
ДО ВИНОГРАДІВСЬКОЇ ОТГ ЗАВІТАЄ ТЕЛЕФЕСТИВАЛЬ «ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА» 21 серпня 2018 року о 10:00 год. Тарасівський будинок культури буде приймати в себе І телевізійний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка» (організатор телеканал «Твій ПЛЮС»). Наша громада надзвичайно багата талантами які вражають своєю артистичністю, красою, чарівністю та співучістю. Тож про них має знати не лише маленька батьківщина, але й щонайменше – вся Херсонщина.
18 Липня, 2018 р., 16:05
На Херсонщині у Білозерському районі виявили африканську чуму свиней
18 Липня, 2018 р., 08:43
На Херсонщині народилось більше хлопчиків