Виноградівська територіальна громада
Херсонська область, Херсонський район

"Миколай , Миколай, ти до нас завітай"

15 листопада в переддень свята Миколая у Виноградівській бібліотеці для дітей відбувся театралізований ранок для учнів 1 класу (класний керівник Цілинко В.Ф.) "Миколай, Миколай , ти до нас завітай", який приурочений до цього святкового дня.

16:10 15.12.2017

Підписано Меморандум щодо надання безоплатної правової допомоги у Виноградівській ОТГ  5 грудня з метою виявлення правових потреб жителів громади начальник Олешківського бюро правової допомоги Алла Рудь провела робочу зустріч з головою Виноградівської об’єднаної територіальної громади Сергієм Вілійовичем Шматенком.

14:45 11.12.2017

Сергій Шматенко: «Універсального рецепту успіху не існує. Треба працювати громадою»

Виноградівській ОТГ, до складу якої увійшли 7 населених пунктів, ще не виповнилося й року. Вибори відбулися цьогоріч 30 квітня. Однак, за невеликий час ОТГ зібрала достатньо пропозицій та напрацювань, з якими будуватиме власну громаду. Роботи в мешканців ОТГ вистачає, планів – ще більше, а головне – тут люди бачать перспективу. Саме про це розповів сільський голова Виноградового, голова місцевої ОТГ Сергій Шматенко.

14:39 11.12.2017

Знайомство з бібліотекою

7 грудня у Виноградівській бібліотеці для дітей відбулося знайомство з бібліотекою учнів 1 класу (класний керівник Гур'єва І.О.). Під час зустрічі була проведена вікторина : "Казки твого дитинства".

14:30 11.12.2017

Передплати ... та будь в курсі подій !!!

25 лютого 2018 року «Віснику Олешшя» виповнюється 100 років з дня виходу першого номера газети. Це найстаріше періодичне видання області та одне з найстаріших в Україні.

14:24 04.12.2017