Виноградівська територіальна громада
Херсонська область, Херсонський район

Новорічний кубок з волейболу

28 грудня в спортивній залі "Будівельник" пройшов новорічний Кубок з волейболу серед команд дівчат 2002 року народження та молодших.  У змаганнях взяли участь команди ДЮСШ: міста Нова Каховка, "Золота нива" (Олешківський район) та міста Олешки.  Новокаховчани, здобувши 2 перемоги над суперницями з рахунком 3:0 та 3:1, тим самим посіли 1 місце. Срібні нагороди вибороли наші дівчата, команда "Золота нива", а бронза дісталася спортсменкам ДЮСШ міста Олешки. Переможці та призери були нагороджені грамотами міського відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту, а також солодощами. Вітаємо наших волейболісток та їх тренера !

15:59 10.01.2018

До відома населення !

16:21 09.01.2018

До відома населення !

До відома населення ! Олешківський РЕЗ і ЕМ доводить до відома жителів, що під час проведення технічного обслуговування та капітальних ремонтів обладнання підстанцій та повітряних ліній можливі відключення електроенергії у січні місяці 2018 року по наступних об'єктах :

16:20 09.01.2018

Як рахується пенсія після Нового року

З 1 січня 2018 року для осіб, які досягли 65-річного віку та мають необхідний страховий стаж (жінки - 30, а чоловіки 35 років), мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється у розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати (3723,00 грн. x 40% = 1489,20 грн.). Про це повідомляє Херсонське об’єднане управління Пенсійного фонду України. Максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною), з 01 січня 2018 року становить десять прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність (13730 грн.).  Відповідні перерахунки здійснено в автоматичному режимі за матеріалами пенсійних справ, тому звертатися в органи Пенсійного фонду  не потрібно.  Нагадуємо, що мешканці м. Херсона можуть отримати консультації з питань перерахунку пенсій за телефонами "гарячої” лінії: - Херсонського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області 42-95-71; - головного управління  Пенсійного фонду України в Херсонській області 35-39-02.

14:12 05.01.2018

Новий 2018 рік наближається ...

Напередодні Нового року колектив Виноградівського сільського будинку культури ім. Матвєєва Є.С. з новорічними привітаннями та побажаннями  завітав до Виноградівської сільської ради.

16:45 28.12.2017

День Святого Миколая в Брилівському ЗДО «Берегиня»

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора - день Святого Миколая. З нетерпінням на нього чекали діти Брилівського закладу дошкільної освіти «Берегиня». Роздаючи солодощі Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися, поважати старших. Спонсорами солодощів були батьки вихованців.

08:37 26.12.2017