Виноградівська територіальна громада
Херсонська область, Херсонський район

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ !

06 лютого 2018 рокув с.Виноградове відбудеться зустріч голів Олешківської районної ради, Олешківської районної державної адміністрації, керівника Цюрупинського відділу Новокаховської місцевої прокуратури, начальника Олешківського відділення поліції Новокаховського відділу ГУНП в Херсонській області з активом Виноградівської ОТГ щодо законності використання земель сільськогосподарського призначення. Бажаючих взяти участь у даному заході запрошуємо об 11 годині до Виноградівської сільської ради.

15:44 02.02.2018

Ви за свободу гинули без скарг...

У шкільній бібліотеці разом з сільськими бібліотекарями для учнів 6 Б класу ( класний керівник Дубська С.Д.) пройшов захід до 100 річчя Героїв Крут.

10:22 02.02.2018

Тепер фермери мають обов'язково сплачувати ЄСВ: що треба знати?

На початку жовтня 2017 р. Законом № 2148 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» було внесено зміни, зокрема, і до Закону про ЄСВ. А вже 7 грудня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Тож із 1 січня 2018 р. фермери також сплачуватимуть єдиний соціальний внесок (ЄСВ) за «себе».

16:39 30.01.2018

Оперативна інформація

У звязку з переміщенням активного південного циклону 17-18 січня 2018 року в м. Херсоні та по Херсонській області очікується погіршення погодних кмов: 17-18 січня мокрий сніг з дощем, 18 січня вночі місцями сильні опади. Місцями налипання мокрого снігу, місцями ожеледь, на автошляхах місцями ожеледиця, пориви південно-східного вітру 15-20 м/с. З 17 січня пдвищення температури вночі від 2 морозу до 3 тепла, вдень 1-6 тепла.

14:07 17.01.2018

Новорічні свята в Брилівській бібліотеці

« Щедрик, щедрик , щедрівочка, йди з хати до хати! Добрих друзів добрим словом , серцем привітати!» - цій святковій темі був присвячений народознавчий літературно – музичний вечір, який відбувся  в Брилівській селищній бібліотеці12 січня. Новорічні свята – найкрасивіші зимові свята. Вони приходять до людей морозної ночі у сяйві свічок , у світлі зірок.  Ведучі заходу працівники бібліотеки О. Пунгіна та В. Трембач розповідали про звичаї святкування новорічних свят на Україні , закликали зберігати новорічні українські народні звичаї та обряди. З Різдва до Водохреща продовжуються веселі зимові святки. А їх кульмінацією є свято Старого Нового року. І ось чарівний Святий вечір переходить у таємничу новорічну ніч. У далеку сиву давнину склався прекрасний народний звичай щедрування і колядування, меланкування і посівання. Ці свята – як земні, так і сповнені чудес , де все спрямоване на те, щоб вблагати і прихилити Щедрого Бога до прощення гріхів, до того, щоб дав нам Господь здоров’я , щастя, добрий урожай, гарний приплід, достаток у хату. Бо кажуть, що в цю ніч відкриті небеса - і можна про все просити. Старий рік приходить тихо, а Новий рік повний сил і наснаги ступає впевненим кроком у майбутнє. За столом веселим на лану широкім Новий рік зустрівся із минулим роком. І сказав минулий року молодому: Не минай же щастя ні одному дому! І звичайно, на святі співали новорічні пісні та вітали з Новорічними святами всіх присутніх гурт « Квітень», соліст Віктор Хлібодар, керівник Олексій Мінюков, викладач музичної школи Ніна Пасинкова. Старовинні колядки нашого краю згадала Віра Курамшина, веселою меланкою потішила Оксана Малахова, доброю посіванкою одарив всіх присутніх Олександр Сімаков. Місцеві поети Микола Бугайов, Лола Парфьонова, Ганна Купець, читали свої чудові, задушевні новорічні вірші. Захоплені святковим настроєм відвідувачі, яких зібралися понад 40 чоловік, не могли стримувати своїх емоцій та підспівували виступаючим, підтримували їх веселими жартами та гучними оплесками. Захід промайнув , як мить. По закінчені вечора, який тривав понад 2 години , присутні з гарним настроєм та вдячністю за хвилини насолоди покидали бібліотеку.

10:11 16.01.2018

Новорічні свята для дітей Виноградівського ясел – садка «Берегиня»

У Виноградівському ясла – садку «Берегиня» з 26 по 29 грудня 2017 року пройшли новорічні ранки у всіх вікових групах. Педагогічний колектив, організовуючи новорічні свята, намагався задовольнити потреби і дітей, і батьків. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжнісіньких Діда Мороза та Снігуроньку, а головне – особливу, неповторну атмосферу чарівної казки. Влаштували ранки в атмосфері довіри та відкритості за участі батьків, адже для дітей, щоби зростати щасливими, необхідна щира посмішка та обійми рідних.  На новорічному дійстві діти були і глядачами й акторами водночас. Потрапляли в пригоди під ялинкою, шукали загублений носик Сніговичка, були цирковими артистами, яких веселили Клоуни, навіть зустрічали Новий Рік в аеропорту.  Всі насолодились результатами своїх старань, зарядившись позитивним емоціями та гарним настроєм. Велика подяка батькам, які підготували чудові костюми та подарунки для своїх дітей.

10:06 16.01.2018