28 Лютого, 2018 р., 09:37
Прогноз погоди на 28 лютого
28 Лютого, 2018 р., 09:21
Освітній процес у закладах загальної середньої та дошкільної освіти  Виноградівської сільської ради тимчасово призупинено до  покращення погодних умов та забезпечення температурних нормативних показників.
28 Лютого, 2018 р., 08:50
Голова громади Шматенко С.В. ініціював розгляд питання про забезпечення населених пунктів нашої ОТГ вуличним освітленням. Наразі йде збір інформації та формуються запити до відповідних органів.
27 Лютого, 2018 р., 16:51
По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходитиме ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» - «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбання медичного обладнання для дитячих лікарень відповідної області.
27 Лютого, 2018 р., 12:00
Олешківське відділення Херсонської  ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області повідомляє, що  з 1 січня 2018 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року, яка триватиме до 1 травня 2018 року.
26 Лютого, 2018 р., 16:04
На Херсонщині скористатися послугами державної фіскальної служби у режимі онлайн можуть не тільки жителі обласного центру або інших міст, але і найвіддаленіших сільських населених пунктів.
26 Лютого, 2018 р., 14:54
Як повідомляє обласний центр з гідрометеорології 27-28 лютого та 1-го березня у зв'язку з переміщенням серії південних циклонів на Херсонщині очікуються складні погодні умови : сніг, хуртовини, на автошляхах ожеледиця, снігові замети, пориви північно-східного вітру 15-20 м/с, які іноді сягатимуть до 25-29 м/с.
26 Лютого, 2018 р., 14:45
21 березня    2018  року о 10.00 год. в приміщенні  адмінбудівлі   сільської ради  ( актовий зал),  за  адресою  пл. Ювілейна, 10, смт  Брилівка, Олешківський район, Херсонська область  проводяться громадські слухання  «По  детальному  плану  території  існуючого мікрорайону «Південний» смт Брилівка з метою внесення змін до існуючого ДПТ та покращення благоустрою селища, а саме: зміна цільового призначення земельних   ділянок   культурно –побутового призначення   загальною площею 7,3 га під житлову забудову(садибні земельні ділянки),
26 Лютого, 2018 р., 13:25
Запрошуємо на перегляд фільму "Кіборги" 3-го Березня