Виноградівська територіальна громада
Херсонська область, Херсонський район

«Снід: подумай про майбутнє - обери життя»

Здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров'я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

08:55 01.12.2017

В ОДА обговорили питання доступності маломобільних груп населення до об’єктів інфраструктури

28 листопада відбулась зустріч з громадськістю, під час якої було обговорено стан забезпечення доступності інвалідів та маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

14:35 30.11.2017

Херсонщина готується до відзначення Дня волонтера

На Херсонщині дуже багато небайдужих людей – волонтерів, які допомагають українській армії, добровольцям, сім’ям бійців АТО та переселенцям. Одні виготовляють та шиють маскувальні костюми, плетуть маскувальні сітки, готують для хлопців сухі борщі та супи, бронюють та ремонтують військову техніку, інші вирощують овочі, птицю та худобу для батальйонів, збирають, закуповують гуманітарну допомогу, військову амуніцію та відвозять її у «гарячі точки» АТО.

14:32 30.11.2017

На Херсонщині продовжують інвестувати в альтернативну енергетику

Сьогодні розвиток альтернативної енергетики набирає обертів по всьому світу. 144 держави проголосили її пріоритетом у своїй політиці і Україна не  є винятком. Лише за останні три роки було введено понад 1,6 ГВт теплових потужностей, що працюють на альтернативних видах палива. Зокрема, Херсонська область стала цікава для інвесторів у плані реалізації проектів, пов’язаних із «зеленою енергетикою».

14:28 30.11.2017

Студенти херсонських вишів переглянули перфоменс «Жіночі голоси»

28 листопада 2017 року студенти спеціальностей "Соціальна робота", "Соціальна педагогіка" та "Психологія", викладачі факультету психології, історії та соціології в актовій залі Херсонського державного університету переглянули показ-перфоменс «Жіночі голоси».

13:43 30.11.2017

На Херсонщині відзначать 100 – річчя Курултаю кримськотатарського народу

Протягом листопада-грудня в Україні проводяться урочисті заходи, присвячені важливій події в історії кримськотатарського народу – 100–річчю з часу проведення національному з`їзду, першому Курултаю 26 листопада 1917 року. Результатом роботи першого з’їзду було прийняття Конституції Кримської Народної Республіки, в якій визнавалася рівноправність усіх мешканців Криму незалежно від їх національності, закріплювалася рівноправність жінок, проголошувались основоположні демократичні свободи. Курултай затвердив національний прапор блакитного кольору, національний герб у вигляді золотої тамги кримських ханів та національний гімн.

13:41 30.11.2017

Продовжується робота щодо створення Агенції регіонального розвитку Херсонської області

Сьогодні, 28 листопада, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України провело селекторну нараду щодо створення та реєстрації агенцій регіонального розвитку в усіх областях.

13:40 30.11.2017

"Запали свічку пам'яті !"

В останню суботу листопада, в Україні відзначають День пам’яті жертв голодоморів. Штучно організований і зумисне підтримуваний тоталітарним комуністичним режимом голод в Україні,  з метою придушення антирадянських настроїв та виступів проти колективізації на селі , призвів до величезних втрат та відчутних наслідків для наступних поколінь. Внаслідок того голоду 1932—1933 років близько 3,9 мільйона людей померли (90% із них були етнічними українцями), а 0,6 мільйона через це просто не народилися.

09:36 29.11.2017