28 Грудня, 2017 р., 16:14
"Чи довго чекати покращення? Якщо чекати, то довго!"
26 Грудня, 2017 р., 08:37
Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора - день Святого Миколая. З нетерпінням на нього чекали діти Брилівського закладу дошкільної освіти «Берегиня». Роздаючи солодощі Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися, поважати старших. Спонсорами солодощів були батьки вихованців.
15 Грудня, 2017 р., 16:10
15 листопада в переддень свята Миколая у Виноградівській бібліотеці для дітей відбувся театралізований ранок для учнів 1 класу (класний керівник Цілинко В.Ф.) "Миколай, Миколай , ти до нас завітай", який приурочений до цього святкового дня.
13 Грудня, 2017 р., 11:23
10 – 11 грудня у Чернігові  відбувся ІІ тур чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу серед команд юнаків 2002 року народження та молодших
11 Грудня, 2017 р., 14:45
Підписано Меморандум щодо надання безоплатної правової допомоги у Виноградівській ОТГ  5 грудня з метою виявлення правових потреб жителів громади начальник Олешківського бюро правової допомоги Алла Рудь провела робочу зустріч з головою Виноградівської об’єднаної територіальної громади Сергієм Вілійовичем Шматенком.
11 Грудня, 2017 р., 14:43
У Виноградівській ОТГ обговорили майбутній освітній округ  У Виноградівській ЗОШ відбулася нарада з приводу утворення Виноградівського освітнього округу.
11 Грудня, 2017 р., 14:39
Виноградівській ОТГ, до складу якої увійшли 7 населених пунктів, ще не виповнилося й року. Вибори відбулися цьогоріч 30 квітня. Однак, за невеликий час ОТГ зібрала достатньо пропозицій та напрацювань, з якими будуватиме власну громаду. Роботи в мешканців ОТГ вистачає, планів – ще більше, а головне – тут люди бачать перспективу. Саме про це розповів сільський голова Виноградового, голова місцевої ОТГ Сергій Шматенко.
11 Грудня, 2017 р., 14:30
7 грудня у Виноградівській бібліотеці для дітей відбулося знайомство з бібліотекою учнів 1 класу (класний керівник Гур'єва І.О.). Під час зустрічі була проведена вікторина : "Казки твого дитинства".
06 Грудня, 2017 р., 14:29
04 Грудня, 2017 р., 14:24
25 лютого 2018 року «Віснику Олешшя» виповнюється 100 років з дня виходу першого номера газети. Це найстаріше періодичне видання області та одне з найстаріших в Україні.