05 Березня, 2018 р., 08:21
Минулої суботи в селах Виноградове, Тарасівка та селищі Брилівка жителі мали можливість дізнатись більше про захист донецького аеропорту та життя військових які обороняли його. На показі були присутні учасники та ветерани АТО і серед них кіборг - Віталій Кульчицький, який боронив термінали аеропорту.
03 Березня, 2018 р., 09:13
Шановні  мешканці Виноградівської
02 Березня, 2018 р., 16:01
        керівництво ПАТ «Херсонгаз» просить споживачів надати показники своїх лічильників за лютий місяць по номеру телефону :
02 Березня, 2018 р., 10:14
23 березня    2018  року о 10.00 год. в приміщенні  адмінбудівлі   сільської ради   (актовий зал),  за  адресою  пл. Ювілейна, 10,   смт Брилівка, Олешківський район, Херсонська область  проводяться громадські слухання  по  детальним   планам   територій земельних ділянок що пропонуються  до відведення у власність  під  будівництво  а    обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам :
02 Березня, 2018 р., 08:12
Щиро дякую за виявлену небайдужість і активну громадську позицію, за підтримку та розуміння.
28 Лютого, 2018 р., 16:12
Понад 10 одиниць техніки працювали минулої доби по всій Виноградівській громаді та продовжать свою роботу у випадку поновлення снігопадів.  Комунальні підприємства, підприємці, фермери, просто не байдужі жителі, які мають власні трактори, розчистили снігові замети на дорогах наших сіл.  Подекуди навіть масивна техніка не могла самотужки впоратись зі стихією (Відео )  Але це не завадило оперативно розчистити основні транспортні артерії громади.  Виноградівський сільський голова Шматенко С.В. висловлює свою подяку за допомогу всім хто прийняв участь в розчищенні вулиць та доріг громади від снігу.  Майборода Володимир Дмитрович ТОВ "Агроленд Херсон";  Бровченко Максим Миколайович ТОВ "Хім Альянс"  Нагребецький Віктор Григорович ТДВ «Тарасівська Іскра»  Сіваков Леонід Володимирович ТОВ «Імперіал Агро» ЛТД  Жельніо Юлія Володимирівна ТОВ «Зоотехнологія»  Крамаренко Сергій Вікторович - ФОП  Меркотан Микола Федорович – ФГ «Лотос - М»  Кудрявцев Микола Миколайович  Меркотан Юрій Миколайович  Бурдюг Микола Григорович  Комунальне підприємство «Технік» - директор Коваленко Андрій Олександрович  Виноградівське сільське комунальне господарство – начальник Суходол Віктор Васильович  Завдячуючи активній позиції жителів, підприємців, фермерів громади та роботі комунальних підприємств, ми можемо, і ми робимо, життя мешканців комфортнішим.
28 Лютого, 2018 р., 09:37
Прогноз погоди на 28 лютого