Виноградівська територіальна громада
Херсонська область, Херсонський район

Спортивні звершення

В м. Нова Каховка 19 листопада 2017 року пройшов обласний турнір з волейболу серед юнаків 2001 р.н. та молодше. Наші спортсмени з с. Виноградове вибороли І місце, з чим їх щиро вітаємо.

15:24 28.11.2017

Пройшли роки...але виноградівці пам'ятають

В історії кожного народу є події, які навіть через десятиліття відкликаються болем в душі. Киргизька Республіка, котра входила в склад СРСР пройшла через жахливі події, в яких були покалічені долі і зламані життя мільйонів людей під час тоталітарного режиму 30-х років.

10:36 28.11.2017

Ремонт в бібліотеках с.Виноградове

Ми, бібліотекарі та користувачі Виноградівської бібліотеки для дорослих та бібліотеки для дітей хочемо висловити щиру подяку депутатам Виноградівської громади, її керівнику Шматенку Сергію Вілійовичу та першому заступнику Бідашку Андрію дмитровичу за виділення коштів та хороший ремонт у бібліотеках та купівлю прекрасних офісних меблів : столів та стільців.

16:12 21.11.2017

Вітаємо з Днем працівників сільського господарства !

День працівніків сільського господарства відзначається в Україні щорічно в третю неділю листопада згідно з Указом Президента № 428/93 від 7 жовтня 1993 року. Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу.

09:02 19.11.2017

"Ігри патріотів Херсонщини"

17 листопада 2017 року в районній бібліотеці пройшов районний етап обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини». Цей ерудит - турнір дав змогу краще пізнати рідний край, його історичне минуле та сьогодення.

15:48 17.11.2017

Проект "Від села до села " в ДІЇ...

Проек "Від села до села" в дії. Виноградівська Об'єднана Територіальна Громада першою долучилася до проекту та працює над створенням паспорту своєї громади. Долучайтеся!

11:05 16.11.2017

Жителі Виноградівської ОТГ працюють над сучасним паспортом громади

Сучасні умови життя диктують свої правила: аби бути успішними та заможними треба змінюватися. Перш за все, ці зміни повинні стосуватися згуртованості в єдину команду, прагнення до нового. Створення ОТГ – це тільки перший крок в умовах децентралізації. Попереду робота для закладення успіху в майбутньому. Аби бути конкурентоспроможними та зацікавити донорів треба крокувати в ногу з часом. Першими з таких кроків повинні стати пошук інвестицій, проектів міжнародної допомоги, гранти, тощо. В умовах великої кількості міжнародних проектів та донорських організацій, які цікавляться Херсонською областю, кожна об’єднана територіальна громада повинна мати для них максимально доступну інформацію про наявні можливості. Це неможливо без створення стратегічного плану, який включає в себе всі важливі показники: економічно-соціальний стан ОТГ, кадровий потенціал, напрямки розвитку. Допомагати новоствореним ОТГ в цьому складному питанні можуть різні організації.

13:21 08.11.2017