07 Лютого, 2018 р., 09:18
Народна пісня – голос невсипущий,
07 Лютого, 2018 р., 08:30
Для ветеранів села виноградове бібліотекарі сільської бібліотеки організували екскурсію в історичне минуле районної газети «Вісник Олешшя», якій виповнюється в цьому році – 100 років з дня заснування.
05 Лютого, 2018 р., 11:02
Протягом місяця лютого студенти Херсонського національного технічного університету пройдуть практику у Виноградівській та Музиківській об’єднаних територіальних громадах.
02 Лютого, 2018 р., 15:44
06 лютого 2018 рокув с.Виноградове відбудеться зустріч голів Олешківської районної ради, Олешківської районної державної адміністрації, керівника Цюрупинського відділу Новокаховської місцевої прокуратури, начальника Олешківського відділення поліції Новокаховського відділу ГУНП в Херсонській області з активом Виноградівської ОТГ щодо законності використання земель сільськогосподарського призначення. Бажаючих взяти участь у даному заході запрошуємо об 11 годині до Виноградівської сільської ради.
02 Лютого, 2018 р., 10:22
У шкільній бібліотеці разом з сільськими бібліотекарями для учнів 6 Б класу ( класний керівник Дубська С.Д.) пройшов захід до 100 річчя Героїв Крут.
30 Січня, 2018 р., 16:39
На початку жовтня 2017 р. Законом № 2148 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» було внесено зміни, зокрема, і до Закону про ЄСВ. А вже 7 грудня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Тож із 1 січня 2018 р. фермери також сплачуватимуть єдиний соціальний внесок (ЄСВ) за «себе».
22 Січня, 2018 р., 16:42
18 Січня, 2018 р., 15:22
Свято 19 січня - Хрещення Господнє (Богоявлення)