11 Грудня, 2017 р., 14:30
7 грудня у Виноградівській бібліотеці для дітей відбулося знайомство з бібліотекою учнів 1 класу (класний керівник Гур'єва І.О.). Під час зустрічі була проведена вікторина : "Казки твого дитинства".
06 Грудня, 2017 р., 14:29
04 Грудня, 2017 р., 14:24
25 лютого 2018 року «Віснику Олешшя» виповнюється 100 років з дня виходу першого номера газети. Це найстаріше періодичне видання області та одне з найстаріших в Україні.
04 Грудня, 2017 р., 11:08
Година пам’яті у Брилівській селищній бібліотеці « В пам'ять про скорботні 1932 – 33роки…»
04 Грудня, 2017 р., 11:05
Інформгодина « 94 дні Євромайдану очима очевидців».
01 Грудня, 2017 р., 08:55
Здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров'я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.
30 Листопада, 2017 р., 14:35
28 листопада відбулась зустріч з громадськістю, під час якої було обговорено стан забезпечення доступності інвалідів та маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.
30 Листопада, 2017 р., 14:32
На Херсонщині дуже багато небайдужих людей – волонтерів, які допомагають українській армії, добровольцям, сім’ям бійців АТО та переселенцям. Одні виготовляють та шиють маскувальні костюми, плетуть маскувальні сітки, готують для хлопців сухі борщі та супи, бронюють та ремонтують військову техніку, інші вирощують овочі, птицю та худобу для батальйонів, збирають, закуповують гуманітарну допомогу, військову амуніцію та відвозять її у «гарячі точки» АТО.
30 Листопада, 2017 р., 14:28
Сьогодні розвиток альтернативної енергетики набирає обертів по всьому світу. 144 держави проголосили її пріоритетом у своїй політиці і Україна не  є винятком. Лише за останні три роки було введено понад 1,6 ГВт теплових потужностей, що працюють на альтернативних видах палива. Зокрема, Херсонська область стала цікава для інвесторів у плані реалізації проектів, пов’язаних із «зеленою енергетикою».
30 Листопада, 2017 р., 13:50
27 листопада у м.Херсоні на будинку 132 вулиці І.Кулика урочисто відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО герою – Андрію Байбузу.